Wystawa w Lubomierzu

Człowieka wrażliwego na piękno rodzimej przyrody , w szczególności Gorców. Zajmuje się także korzenioplastyką.  "Rzeźba to moje hobby. Tworząc odpoczywam. Rzeźbienie to potrzeba relaksu i wyciszenia z uwagi na zawód jaki wykonywałem. .Chęć przekazania czegoś od siebie innym. Cieszy mnie jak komuś ta robota podoba.”  - wyznaje Pan  Jan.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii  rzeźb pana Jana Adamczyka !!!

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-11-18/wystawa-w-lubomierzu.html
Adres: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-11-18/wystawa-w-lubomierzu.html