Konkurs - Świat za sto lat

Sejm RP ustanowił rok 2021 Rokiem Stanisława Lema . Konkurs "Świat za sto lat " jest upamiętnieniem 100 rocznicy urodzin pisarza i włączeniem się w obchody Roku Stanisława Lema.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Gminy Mszana Dolna : uczniów klas V- VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych, pełnoletnich mieszkańców. Aby wziąć w nim udział należy nadesłać jedno  opowiadanie w gatunku „science-fiction”  przedstawiające wizję świata w odległej przyszłości . Na prace czekamy do 19 listopada 2021 . Szczegóły w załączonym regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy !!!

Fomularz zgłoszeniowy