"Naprawdę nasza" czyli bajka o bibliotece marzeń

MBP w Limanowej  realizuje projekt pt.: „Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca”. Istotnym elementem tego projektu jest konkurs literacki pod hasłem: „Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń.

Naprawdę nasza czyli…nowoczesna, pełna nowych technologii, a może tradycyjna, jak ta opisana w książce Jaworczakowej, którą pamiętają nasze babcie? Razem z limanowską biblioteką zapraszamy do udziału trzy kategorie uczestników: dzieci, młodzież i osoby starsze. Jakie są Wasze oczekiwania o bibliotece marzeń? Podejmijcie temat poprzez lekką formę bajeczki, w której można puścić wodze wyobraźni, bo przecież w bajkach wszystko zdarzyć się może. Czekamy na innowacyjne pomysły. Zwycięskie prace będą odczytane w radio RDN Małopolska oraz nagrane   i publikowane na stronie MBP w Limanowej i bibliotek w powiecie.

Na prace czekamy do końca czerwca br.

Do pobrania :

Formularz zgłoszeniowy

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu: Partnerstwo Dla Książki.