"Naprawdę nasza" czyli bajka o bibliotece marzeń

MBP w Limanowej  realizuje projekt pt.: „Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca”. Istotnym elementem tego projektu jest konkurs literacki pod hasłem: „Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń.

Naprawdę nasza czyli…nowoczesna, pełna nowych technologii, a może tradycyjna, jak ta opisana w książce Jaworczakowej, którą pamiętają nasze babcie? Razem z limanowską biblioteką zapraszamy do udziału trzy kategorie uczestników: dzieci, młodzież i osoby starsze. Jakie są Wasze oczekiwania o bibliotece marzeń? Podejmijcie temat poprzez lekką formę bajeczki, w której można puścić wodze wyobraźni, bo przecież w bajkach wszystko zdarzyć się może. Czekamy na innowacyjne pomysły. Zwycięskie prace będą odczytane w radio RDN Małopolska oraz nagrane   i publikowane na stronie MBP w Limanowej i bibliotek w powiecie.

Na prace czekamy do końca czerwca br.

Do pobrania :

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu: Partnerstwo Dla Książki.


Comments (0)


Komentarze do tego artykułu są wyłączone.

Podobne artykuły

śro, 10 mar 2021, 10:40:29

NAGRODY JUŻ ROZDANE

Rozdano nagrody w konkursie plasycznym " Portret mojej ulubiona postaci fantastycznej  z bajki , baśni powieści i legendy" zoranizowanym przez GBP Mszana Dolna.

pon, 21 gru 2020, 07:37:17

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Znamy już wyniki gminnego konkursu plastycznego „Portret mojej ulubionej  postaci  fantastycznej z bajki, baśni, legendy lub powieści” ogłoszonego przez Wójta Gminy Mszana Dolna i  Gminną Bibliotekę Publiczną

pon, 21 gru 2020, 07:27:24

KONKURS PLASTYCZNY

Wójt Gminy Mszana Dolna i Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej zapraszają do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt." Portret mojej ulubionej postaci fantastycznej z bajki...

pon, 21 gru 2020, 07:19:06

WZNAWIAMY DZIAŁALNOŚĆ

Drodzy Czytelnicy od 11.05.2020 Biblioteki GBP Mszana Dolna wznawiają działalność. Na nieco zmienionych, wymuszonych przez sytuację epidemiologiczną zasadach. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

pon, 21 gru 2020, 07:14:37

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE

Chociaż biblioteki gminne są wciąż  jeszcze zamknięte dla czytelników z powodu epidemii koronawirusa to z niecierpliwością  przygotowujemy  się do momentu kiedy będzie  można uruchomić je dla naszych użytkowników.

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-05-04/naprawde-nasza-czyli-bajka-o-bibliotece-marzen.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-05-04/naprawde-nasza-czyli-bajka-o-bibliotece-marzen.html