Nagrody już rozdane

Uczestnicy konkursu „ Portret mojej ulubionej postaci fantastycznej z bajki, baśni, legendy lub powieści „  zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Mszanie Dolnej z/s w  Kasinie Wielkiej  odebrali już  przyznane  dyplomy i nagrody.  Był to proces dość długo rozciągnięty w czasie  gdyż , aby zachować  odpowiedni reżim sanitarny  kontaktowaliśmy się indywidualnie z laureatami i umawialiśmy się na dogodne dla nich terminy.  Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

zobacz galerię

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-03-10/nagrody-juz-rozdane.html