Informacja

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  o czasowym zamknięciu  instytucji kultury , filharmonii , oper, muzeów, kin , bibliotek oraz szkół , uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego informujemy że,

Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej wraz z filiami  będzie zamknięta  od 12 do 25 marca 2020 r.

Podjęte  kroki  mają na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 .

W razie pytań , wątpliwości lub spraw pilnych prosimy o kontakt  mailowy : gbpkw@mszana.pl

wto, 7 wrz 2021, 14:42:57

NARODOWE CZYTANIE 2021

GBP Mszana Dolna z/s w Kasinie Wielkiej  uczestniczyła w Narodowym Czytaniu 2021 organizowanym przez MBP w Limanowej wraz ze Starostwem Powiatowym i Biblioteką Pedagogiczną w Limanowej.Tegoroczna edycja był już dziesiątą z kolei .W tym roku czytaliśmy " Moralność Pani Dulskiej " - dramat Gabrieli Zapolskiej . Od początku istnienia akcja objęta jest honorowym partonatem prezydenta RP. Przedstawienie odbyło się w Sali Widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury z udziałem parlamentarzystów,  przedstawicieli władz samorządowych , oświaty, oraz instyucji kultury a także aktorów Limanowskiego Teatru " Co się stało " i Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego z Nowego Sącza.

śro, 4 sie 2021, 10:56:37

WARSZTATY ARTYSTYCZNE ZA NAMI

W ramach współpracy z  Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Limanowej w Bibliotece Publicznej w Kasinie Wielkiej  odbyły się   warsztaty artystyczne pt. "Aż się w głowie kręci z radości" w ramach projektu "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca".

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2020-12-21/informacja.html
Adres: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2020-12-21/informacja.html