Informacja

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  o czasowym zamknięciu  instytucji kultury , filharmonii , oper, muzeów, kin , bibliotek oraz szkół , uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego informujemy że,

Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej wraz z filiami  będzie zamknięta  od 12 do 25 marca 2020 r.

Podjęte  kroki  mają na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 .

 W razie pytań , wątpliwości lub spraw pilnych prosimy o kontakt  mailowy : gbpkw@mszana.pl

https://www.gov.pl/web/kultura/zawieszenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-i-placowek-szkolnictwa-artystycznego


Comments (0)


Komentarze do tego artykułu są wyłączone.

Podobne artykuły

wto, 26 kwi 2022, 16:10:15

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Za naszą wschodnią granicą toczy się wojna. 24 lutego 2022 r. wojska rosyjskie dokonały zbrojnej inwazji na Ukrainę. !!! Wrażamy swój stanowczy sprzeciw wobec działań wojennych putinowskiego reżimu na terenie niepodległej Ukrainy !!!

pią, 19 lis 2021, 11:33:56

OTRZYMALIŚMY DOFINANSOWANIE

Miło nam poinformować , że Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej wraz ze swoimi siedmioma filiami  otrzymała środki finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  - w kwocie 18 000,00 zł.

 

wto, 19 paź 2021, 16:35:42

SIEĆ NA KULTURĘ - FINAŁ PROJEKTU

Właśnie dobiegł końca realizowany przez naszą Bibliotekę we współpracy z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z siedzibą w Warszawie  - projekt " Sieć na kulturę "

 

pon, 18 paź 2021, 14:07:31

KONKURS - ŚWIAT ZA STO LAT

"Marzenia zawsze zwyciężają rzeczywistość , gdy im na to pozwolić "

Stanisław  Lem " Kongres futurologiczny "

Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z siedzibą w Kasinie Wielkiej zaprasza do wzięcia udziału w gminnym konkursie literackim  "Świat za sto lat"  realizowanym w setną rocznicę urodzin Stanisława Lema.

wto, 7 wrz 2021, 14:42:57

NARODOWE CZYTANIE 2021

GBP Mszana Dolna z/s w Kasinie Wielkiej  uczestniczyła w Narodowym Czytaniu 2021 organizowanym przez MBP w Limanowej wraz ze Starostwem Powiatowym i Biblioteką Pedagogiczną w Limanowej.Tegoroczna edycja był już dziesiątą z kolei .W tym roku czytaliśmy " Moralność Pani Dulskiej " - dramat Gabrieli Zapolskiej . Od początku istnienia akcja objęta jest honorowym partonatem prezydenta RP. Przedstawienie odbyło się w Sali Widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury z udziałem parlamentarzystów,  przedstawicieli władz samorządowych , oświaty, oraz instyucji kultury a także aktorów Limanowskiego Teatru " Co się stało " i Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego z Nowego Sącza.

śro, 4 sie 2021, 10:56:37

WARSZTATY ARTYSTYCZNE ZA NAMI

W ramach współpracy z  Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Limanowej w Bibliotece Publicznej w Kasinie Wielkiej  odbyły się   warsztaty artystyczne pt. "Aż się w głowie kręci z radości" w ramach projektu "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca".

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2020-12-21/informacja.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2020-12-21/informacja.html