Otrzymaliśmy dofinansowanie

Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej wraz ze swoimi siedmioma filiami  otrzymała środki finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  - w kwocie 18 000,00 zł.

Zakup nowości czytelniczych dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Nazwa zadania:Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.