Warsztaty artystyczne za nami

Warsztaty poprowadziła   przemiła Pani Monika Zielińska przy współpracy z Panią Marią Trzupek . Dzieci zapoznały się z  elementami historii książki o” Majce z Siwego Brzegu”, prezentacją dotyczącą zawodu ilustratora oraz techniką ozdabiania toreb i koszulek .  Zainspirowane opowieściami pani Moniki tworzyły swoje małe , autorskie kompozycje. W miłej  atmosferze wypełnionej naprzemiennie skupieniem twórczym i dziecięcą  radością  szybko minęły nam dwie godziny spotkania.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu: Partnerstwo Dla Książki.

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-08-04/2021-08-04.html
Adres: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-08-04/2021-08-04.html