sieć na kulturę

  Wszystkim uczestnikom udało się osiągnąć główny cel projektu, jakim było podniesienie kompetencji cyfrowych zarówno młodzieży, jak i pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury, a także wyposażenie tych placówek w sprzęt niezbędny do realizacji zajęć i warsztatów. Młodzież zgłębiała wiedzę z zakresu „Kompetencji medialnych”, tworząc własne prezentacje, plakaty, a nawet filmy ze zdjęć i klipów. Poznaliśmy niezwykły kreator filmów – Canva, dzięki któremu wszyscy uczestnicy zmontowali filmy z podkładem muzycznym. Omówione zostały zagrożenia w sieci, netykieta, a także wiele pojęć jak: bańka informacyjna, clickbait czy hashtag. Niezwykle interesująca tematyka szkolenia oraz potrafiący przyciągnąć uwagę prowadzący trener, sprawiły, że odnotowaliśmy 100% frekwencję na zajęciach.

               Udział Gminnej Biblioteki Publicznej w Rabie Niżnej w projekcie był ciekawym doświadczeniem, umożliwiającym pogłębienie wiedzy z zakresu „kompetencji medialnych”, a także zdobycie nowych umiejętności oraz pozyskanie dla naszych bibliotek sprzętu komputerowego do realizacji zajęć.

Poniżej kolaż plakatów - zaproszeń wykonanych przez naszych czytelników w trakcie szkolenia.l


Comments (0)


Komentarze do tego artykułu są wyłączone.

Podobne artykuły

wto, 26 kwi 2022, 16:10:15

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Za naszą wschodnią granicą toczy się wojna. 24 lutego 2022 r. wojska rosyjskie dokonały zbrojnej inwazji na Ukrainę. !!! Wrażamy swój stanowczy sprzeciw wobec działań wojennych putinowskiego reżimu na terenie niepodległej Ukrainy !!!

wto, 21 gru 2021, 12:47:04

ZNAMY JUŻ LAUREATÓW KONKURSU LITERACKIEGO

Znamy już wyniki  Gminnego Konkursu Literackiego” Świat za sto lat „Poznaliśmy już listę laureatów Gminnego Konkursu Literackiego „ Świat za sto lat „ jaki przeprowadziła Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej

pią, 19 lis 2021, 11:33:56

OTRZYMALIŚMY DOFINANSOWANIE

Miło nam poinformować , że Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej wraz ze swoimi siedmioma filiami  otrzymała środki finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  - w kwocie 18 000,00 zł.

 

czw, 18 lis 2021, 16:02:26

WYSTAWA W LUBOMIERZU

       Od 01  do 30 listopada 2021  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubomierzu  można oglądać  wystawę prac pana Jana Adamczyka  mieszkańca Lubomierza , emerytowanego strażaka , artysty -  samouka  . 

wto, 19 paź 2021, 16:35:42

SIEĆ NA KULTURĘ - FINAŁ PROJEKTU

Właśnie dobiegł końca realizowany przez naszą Bibliotekę we współpracy z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z siedzibą w Warszawie  - projekt " Sieć na kulturę "

 

pon, 18 paź 2021, 14:07:31

KONKURS - ŚWIAT ZA STO LAT

"Marzenia zawsze zwyciężają rzeczywistość , gdy im na to pozwolić "

Stanisław  Lem " Kongres futurologiczny "

Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z siedzibą w Kasinie Wielkiej zaprasza do wzięcia udziału w gminnym konkursie literackim  "Świat za sto lat"  realizowanym w setną rocznicę urodzin Stanisława Lema.

printFrom: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-07-29/siec-na-kulture.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://gbpmszana.pl/aktualnosci/2021-07-29/siec-na-kulture.html