Uwaga  konkurs!
Wójt Gminy Mszana Dolna i Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej z/s w Kasinie Wielkiej zapraszają do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt." Portret mojej ulubionej postaci fantastycznej z bajki, baśni ,legendy lub powieści " .  Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Mszana Dolna, uczęszczających do szkoły  podstawowej i przedszkola, z podziałem na trzy grupy wiekowe:

• przedszkolaki
  • klasa  I – III szkoły podstawowej
  • klasa  IV – VIII szkoły podstawowej

Warunki uczestnictwa w konkursie:

• wykonanie  jednej pracy plastycznej  przedstawiającej portret ulubionej postaci fantastycznej z bajki, baśni, legendy lub powieści
  • praca może być wykonana w dowolnej technice plastycznej ( np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.), w formacie A4 lub A3
  • na odwrocie praca musi zawierać: imię i nazwisko uczestnika, numer kontaktowy, klasę, nazwę bohatera fantastycznego oraz autora i tytuł książki do której wykonana jest ilustracja
  • do pracy należy dołączyć wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie stanowiące załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu
  • zgłoszenie prac jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich.

Prace należy składać do 30.11.2020 r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kasinie Wielkiej, w dowolnej filii GBP w Mszanie Dolnej lub przesłać na adres:

Gminna Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej
z siedzibą w Kasinie Wielkiej

Kasina Wielka 590
34-741 Kasina Wielka

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez jury wyłonione z przedstawicieli Organizatora , a wyniki konkursu ogłoszone 15.12.2020 r. w poszczególnych filiach GBP w Mszanie Dolnej, na stronie internetowej  www.gbpmszana.pl  oraz w mediach społecznościowych.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.  Nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace w każdej z trzech grup wiekowych.

Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących szczegółów konkursu można zasięgnąć pod numerem tel. 18 33-14-519  oraz w każdej bibliotece publicznej na terenie Gminy Mszana Dolna.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Pliki do pobrania :